Mosty Ekonomiczne 2015!

Mosty Ekonomiczne 2015

Wiesz już do jakiego miasta chciałbyś wyjechać? Wiesz już na jakiej uczelni chciałbyś postudiować przez 4 dni? My już wiemy, kiedy powinieneś zarezerwować sobie na to czas!

Forum Uczelni Ekonomicznych (FUE) ustaliło oczekiwane przez Was terminy wyjazdów do innych miast w ramach programu „Mosty Ekonomiczne”. A oto one:
4-7 marca – Warszawa

8-11 marca – Wrocław

12-15 marca – Kraków

16-19 marca – Poznań

19-22 marca – Katowice

Istotą projektu jest wymiana studentów z zaprzyjaźnionych uczelni ekonomicznych. W ciągu czterodniowego wyjazdu odbywają się zajęcia, wykłady, warsztaty, spotkania oraz case studies prowadzone przez studentów, wykładowców, zaprzyjaźnione firmy i media, jak również specjalnie na ten cel zaproszonych gości.

Wyjeżdżający student opłaca jedynie koszty przejazdu oraz bilety komunikacji miejskiej. Wszelkie pozostałe koszty takie jak zakwaterowanie, wyżywienie czy atrakcje, pokrywane są przez organizującą daną edycję mostów uczelnię.